Köszönet a nyakpántos adományokért!

Itt az idő, hogy egy teljes posztban megköszönjük azokat a kedves adományokat, amiket a nyakpántos projekt keretében juttattak el hozzánk. Több internetes csoportban is lehetett és később és lehet majd vásárolni kulcstartót, nyakpántot és egyéb termékeket, aminek a bevételével, adomány értékével egyesületünket támogatják a vásárlók. Ebből mi olyan felszereléseket, anyagokat veszünk, olyan célokra fordítjuk ami segíti céljainkat. Legyen az egy család segítése, egy fogyatékkal élő társunk megsegítése, tartós beteg gyermek családjának, ápolásának elősegítése, rendezvény szervezése, melyen az integráción igyekszünk erősíteni a fogyatékkal élők és az épek között. Sajnos sokkal nagyobb és több bevételre lenne szükség ahhoz hogy mindenkinek segíteni tudjunk, de hálásak vagyunk ezért is, és támogatottjaink nevében is köszönjük az adományokat, minden érdeklődőnek! Külön köszönet a nagyszámú megrendelőknek így a LKK-nak a rendszeres partnerségért!