SzeretLak - Jótékonysági ingatlaniroda!

Az Emberek Vagyunk Egyesület egy új szolgáltatást indít útjára 2018-tól! A szolgáltatás egy ingatlaniroda lesz, ami sok tekintetben úgy fog működni, ahogyan egy teljesen átlagos ingatlanos vállalkozás, egy ingatlanos weboldal, kivéve azt a nem elhanyagolható dolgot, hogy a szokásos jutalék százalékát az eladó határozza meg, és ezt a jutalékot (a jelentős részét) a SzeretLak ingatlaniroda jótékony célra ajánlja fel.  Így a bevétel/nyereség azon része, ami nem a szolgáltatás működését fedezi az a velünk szerződött egyesületeket támogatja. A szolgáltatás része lesz ingatlan értékesítés, bérbeadás, szakember-kereső és jótékonysági lakásfelhasználás is. Nem utolsó sorban pedig szeretnénk rész és teljes munkaidős állást biztosítani fogyatékkal élőknek, ezzel is példát mutatva más cégeknek, és kicsit hozzájárulni az integráció fejlődéséhez!  Részletek nemsokára a www.szeretlak.com weboldalon! Ha tudnál tanácsot adni, szeretnél a jótékonysági projekt önkéntes résztvevője lenni itt jelentkezhetsz: szeretlakingatlan@gmail.com.  |  A kezdeményezés facebook oldala itt elérhető: KLIKK