Akadálymentes Állatkerti Túra - 2017

A képen a résztvevők (egy része) látható!
A nyár legmelegebb napja lett ez az augusztus eleji dátum, s ezért sajnos többen le is mondták a programot, de azért így is szép számmal voltunk jelen, Budapesten a Fővárosi Állat és Növénykert támogatásával megrendezett sétán.  Voltak kerekesszékkel érkezők, látássérültek és hallássérültek is, kísérőikkel mindenki élvezte a programot. 10:40-körül mentünk be s bár a végére szétszéledtünk, volt aki a fél5-kor tartandó Fóka Show megtekintésével zárta a napot. Mondhatni egy egész napos akadálymentes programot szervezett az Emberek Vagyunk Egyesület.  Köszönjük a segítőknek, kísérőknek, partnereknek hogy eljuthattunk ide is együtt.

A következő eseményünk egy nagyobb volumenű saját rendezésű esemény lesz, a KÖZLEKEDÉSI CSALÁDI NAP melyről bővebben az esemény weboldalán a www.kozlekedesinap.hu oldalon tájékozódhatnak az érdeklődők.